• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 15 липня 2005 р. № 266-р

  Київ

  Про використання заставного зерна врожаю 2004 року,
  що перейшло у власність держави

   

  З метою забезпечення виконання пункту 7 статті 44 Закону України “Про Державний бюджет  України на 2005 рік”:

  1. ДАК “Хліб України”, визначеній Державним агентом із забезпечення заставних закупок зерна згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 червня 2003 р. № 374, здійснювати до 1 серпня ц. р. продаж заставного зерна врожаю 2004 року, що перейшло у власність держави, на внутрішньому та зовнішньому ринку шляхом укладення договорів купівлі-продажу на акредитованих товарних біржах.

  Продаж зерна здійснювати за цінами не нижче заставних з урахуванням витрат держави на його зберігання, а в разі експорту — із застосуванням офіційного обмінного курсу Національного банку, що діятиме на дату укладення експортного контракту.

  2. У зв’язку із закінченням дії укладених у 2004 році договорів на заставні закупки зерна та переходом права власності на нього до держави:

  замість виданих складських свідоцтв виписуються прості складські свідоцтва на ім’я ДАК “Хліб України” з позначкою “заставне зерно врожаю 2004 року, що перейшло у власність держави”;

   попередні власники відповідно до законодавства виписують ДАК “Хліб України” податкові накладні на зерно.

  Облік зерна ведеться ДАК “Хліб України” за заставними цінами, які включають податок на додану вартість.

  3. ДАК “Хліб України” щотижня повертати до державного бюджету кошти, використані на заставні операції із зерном у 2004 році, за рахунок надходжень від продажу зерна.

  Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.22