• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 15 липня 2005 р. №590

  Київ

  Про утворення Державного департаменту
  промислової безпеки, охорони праці
  та гірничого нагляду

  На виконання Указу Президента України від 20 квітня 2005 р. № 681 “Про Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи” Кабінет Міністрів України  постановляє:

  1. Утворити у складі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Державний департамент промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду як урядовий орган державного управління.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи подати у місячний строк Кабінетові Міністрів України проект Положення про Державний департамент промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду і пропозиції стосовно внесення відповідних змін до актів законодавства.

  4. Міністерству праці та соціальної політики забезпечити розміщення Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду на умовах оренди у приміщеннях будинку по вул. Еспланадній, 8/10, у м. Києві, які займав Державний комітет з нагляду за охороною праці.

    Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.33