• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 14 липня 2005 р. № 583

  Київ

  Про утворення державної літакобудівної корпорації
   “Національне об’єднання “Антонов”

  Відповідно до Указу Президента України від 27 травня 2005 р. № 850 “Про невідкладні заходи з розвитку авіаційної галузі” Кабінет Міністрів України постановляє:

  2.            Утворити державну літакобудівну корпорацію “Національне об’єднання “Антонов” з включенням до її складу в установленому порядку державних підприємств “Авіаційний науково-технічний комплекс імені
  О. К. Антонова”, “Київський авіаційний завод “Авіант” і “Завод 410 цивільної авіації” (м. Київ), Харківського державного авіаційного виробничого підприємства і відкритого акціонерного товариства “Український науково-дослідний інститут авіаційної технології” (м. Київ) та віднести її до сфери управління Міністерства промислової політики.

  2. Міністерству промислової політики у місячний строк підготувати проект Статуту державної літакобудівної корпорації ”Національне об’єднання “Антонов” і після погодження його з Антимонопольним комітетом та іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади подати на затвердження Кабінету Міністрів України.

  Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.21