• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 12 липня 2005 р. № 561

  Київ

   

  Про фінансове та матеріально-технічне забезпечення
  діяльності українського миротворчого контингенту, що направляється до складу Сил ООН із спостереження за роз’єднанням ізраїльських і сирійських військ

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  1) фінансування витрат на забезпечення підготовки, перевезення та утримання українського миротворчого контингенту, що направляється до складу Сил ООН із спостереження за роз’єднанням ізраїльських і сирійських військ (далі — контингент), крім грошових виплат у національній валюті, зазначених у пункті 2 Порядку матеріально-технічного і фінансового забезпечення миротворчого контингенту і персоналу України, який бере участь у міжнародних миротворчих операціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 963 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 28, ст. 1328), здійснюється за рахунок видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони для забезпечення участі у міжнародних миротворчих операціях;

  2) щомісячна грошова винагорода в іноземній валюті, яка нараховується з дня перетину державного кордону України, включаючи день вибуття і день прибуття, за виконання військовослужбовцями контингенту обов’язків встановлюється у розмірах, визначених для посадових окладів військовослужбовців згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2000 р. № 1596 “Про забезпечення діяльності українських миротворчих контингентів і миротворчого персоналу в складі Місії ООН у Демократичній Республіці Конго та Тимчасових сил ООН у Лівані” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 43, ст. 1843).

  Військовослужбовцям контингенту за проходження служби у важких кліматичних умовах розмір щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті підвищується на 10 відсотків з дня прибуття до дня вибуття (включно) з місця постійної дислокації контингенту.

  2. Державному казначейству вжити заходів до забезпечення Міністерства оборони іноземною валютою для фінансування діяльності контингенту.

  Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

   

  Інд.29