• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 13 червня 2005 р. №  196-р

  Київ

  Про фінансування заходів з оздоровлення
  та відпочинку дітей влітку 2005 року

  1. Погодитися з пропозицією Мінфіну та МОН щодо фінансування в поточному році заходів з оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців і журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей в сумі 9614 тис. гривень за розподілом згідно з додатком.

  Державному казначейству профінансувати зазначені витрати в межах бюджетних призначень, установлених МОН у Державному бюджеті України на 2005 рік для здійснення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

  2. МОН, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити цільове використання виділених згідно з цим розпорядженням коштів, затвердити відповідні кошториси і списки дітей, що направлятимуться для оздоровлення та відпочинку.

  3. Установити, що закупівля послуг, які надаються оздоровчими закладами, здійснюється згідно із Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським держадміністраціям поінформувати до
  5 вересня ц. р. МОН про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням, для подання Мінфіну до 15 вересня узагальненого звіту.

   Прем’єр-міністр України                       Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.28