• In English

  • кабінет міністрів україни

    ПОСТАНОВА

    від 21 червня 2005 р. № 487

    Київ

    Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
    за внесок молоді у розбудову держави

    Кабінет Міністрів України постановляє:

    Присудити Премію Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави за 2004 рік:

    За виробничі досягнення

     

    БЄЛОКОЛОС
    Ганні Євгеніївні

    начальникові відділу техніко-економічного співробітництва із США та Канадою управління двостороннього співробітництва Міністерства економіки

     

    ВАСИЛЬЄВУ
    Дмитру Юрійовичу

    головному агрономові товариства з обмеженою відповідальністю “УкрАгроКом”, Кіровоградська область

     

    КРУПІ
    Євгену Олеговичу

    провідному інженерові-електроніку-координатору державного підприємства “Український авіаційний метеорологічний центр”, м. Київ

     

    ЛУНГУЛУ
    Віталію Івановичу

    столярові-тесляру Закритого акціонерного товариства “Котовська меблева фабрика”, Одеська область

     

    МИХАЙЛЕНКО
    Світлані Анатоліївні

    вчительці початкових класів загальноосвітньої школи I—III ступенів № 3 м. Голої Пристані, Херсонська область

     

    МОМОТУ
    Роману Володимировичу

    забійникові на відбійних молотках відокремленого підрозділу “Шахта “Торецька” відокремленого підрозділу “Дзержинськвугілля” Державного підприємства “Донецька вугільна коксівна компанія”

     

    НЕСТЕРЕНКО
    Тетяні Анатоліївні

    операторові машинного доїння приватного сільськогосподарського підприємства “Агрофірма “Росія”, Запорізька область

     

    СОБКОВИЧ
    Ніні Захарівні

    директору програм Житомирської обласної державної телерадіокомпанії

     

    ФРАНСКЕВИЧУ
    Віктору Євгеновичу

    провідному інженерові-програмісту Національного природного парку “Подільські Товтри”, Хмельницька область

     

    ШМАЛЮХУ
    Олександру Володимировичу

    Тинненському сільському голові, Сарненський район Рівненської області

     

    За наукові досягнення

     

    БЕЗСМЕРТНОМУ
    Юрію Олексійовичу

    старшому науковому співробітникові відділу реабілітації інвалідів Українського державного науково-дослідного інституту реабілітації інвалідів Міністерства охорони здоров’я

     

    ГАЙСЬКОМУ
    Павлу Віталійовичу

    науковому співробітникові Морського гідрофізичного інституту Національної академії наук, кандидатові технічних наук, м. Севастополь

     

    ГРИНЕВИЧ
    Євгенії Геннадіївні

    завідувачеві сектору психолого-психіатричних проблем надзвичайних ситуацій, техногенних аварій та катастроф Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології, старшому науковому співробітникові, кандидатові медичних наук

     

    ГРИЩЕНКУ
    Олександру Володимировичу

    головному експертові сектору експертизи зброї та трасологічної експертизи лабораторії криміналістичної експертизи Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ

     

    КАЛЬЧЕНКУ
    Володимиру Віталійовичу

    деканові факультету післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Чернігівського державного технологічного університету, доцентові, кандидатові технічних наук

     

    КАРАМАН
    Олені Леонідівні

    доцентові кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, кандидатові педагогічних наук

     

    МЕЛЬНИЧЕНКУ
    Ігорю Владиславовичу

    молодшому науковому співробітникові відділу компаративістики Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка Національної академії наук, кандидатові філологічних наук

     

    МОКІНУ
    Віталію Борисовичу

    директорові Інституту магістратури, аспірантури та докторантури Вінницького національного технічного університету, завідувачеві кафедри, доцентові, кандидатові технічних наук

     

    МУЗИЦІ
    Оксані Анатоліївні

    старшому викладачеві фінансово-правового коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидатові юридичних наук

     

    ЧУЄНКУ
    Роману Миколайовичу

    доцентові кафедри електричних машин та експлуатації електрообладнання Національного аграрного університету, кандидатові технічних наук

     

    молодіжному творчому науковому колективові Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук у складі СЕРГЕЄВОЇ Тетяни Анатоліївни, ЦИБИ Людмили Олексіївни, ПОТЯГАЙЛА Андрія Любомировича, м. Київ

     

    За творчі досягнення

     

    БЕРЕЖАНСЬКОМУ
    Тарасу Григоровичу

    студентові III курсу Криворізького державного педагогічного університету, Дніпропетровська область

     

    ГЕРМАК
    Тетяні Миколаївні

    студентці V курсу Дніпропетровської державної фінансової академії

     

    ЗЕЛЕНЧУК
    Надії Мирославівні

    студентці IV курсу Івано-Франківського державного музичного училища імені
    Д. В. Січинського

     

    КІМНАТНОМУ
    Анатолію Дмитровичу

    завідувачеві відділу науково-дослідної роботи Кіровоградського обласного художнього музею

     

    МАРТИНЧУК
    Вероніці Миколаївні

    учениці гімназії №1 та школи мистецтв № 5 м. Білої Церкви, Київська область

     

    МАТВІЙЧУКУ
    Юрію Івановичу

    учневі 10 класу Київського військового ліцею імені Івана Богуна

     

    МЕЛЕЩЕНКО
    Оксані Василівні

    старшому редакторові творчо-виробничого об’єднання “Скіфія” Херсонської обласної державної телерадіокомпанії

     

    ОРГАНІСТІЙ
    Світлані Леонідівні

    артистці драми Волинського обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

     

    САВІ
    Ірині Вікторівні

    учениці 11 класу Маловисківської гімназії, Кіровоградська область

     

    СМІРНОВІЙ
    Вікторії Володимирівні

    студентці IV курсу Вінницького державного аграрного університету

     

    ТІТОВУ
    Юрію Миколайовичу

    членові Національної спілки письменників, авторові поетичних збірок

     

    За спортивні досягнення

     

    ГЕШКУ
    Івану Тарасовичу

    багаторазовому рекордсменові та чемпіонові України з легкої атлетики, чемпіонові Європи 2005 року у приміщеннях, учасникові XXVII і XXVIII Олімпійських ігор, членові національної збірної України, заслуженому майстрові спорту, Чернівецька область

    ДЮДІ
    Володимиру Юрійовичу

    багаторазовому чемпіонові України з велоспорту, рекордсменові України, шестиразовому чемпіону Європи, чемпіонові світу серед молоді, майстрові спорту міжнародного класу, Київська область

    МАЗУРО
    Сергію Андрійовичу

    триразовому чемпіонові Європи 2004 року з легкої атлетики (вади слуху), майстрові спорту міжнародного класу, м. Луганськ

    ПРОКОФ‘ЄВІЙ
    Марині Сергіївні

    учасниці XXVII і XXVIII Олімпійських ігор із дзюдо, бронзовій призерці чемпіонату світу, переможниці та багаторазовій призерці чемпіонатів Європи, багаторазовій володарці Кубка України, багаторазовій чемпіонці України, членові національної збірної України, майстрові спорту міжнародного класу, Дніпропетровська область

    РОТАНЮ
    Руслану Петровичу

    гравцеві футбольного клубу “Дніпро” (м. Дніпропетровськ) і національної збірної України з футболу

    СМИРНОВУ
    Віктору Сергійовичу

    п’ятиразовому чемпіонові ХII Паралімпійських ігор з плавання (вади зору), майстрові спорту міжнародного класу, м. Донецьк

    ТИХЕНКУ
    Віталію Васильовичу

    чемпіонові світу з боротьби сумо 2004 року, майстрові спорту міжнародного класу, Харківська область

    ФРЕЙДУНУ
    Івану Михайловичу

    чемпіонові світу з пауерліфтингу 2004 року, заслуженому майстрові спорту, Львівська область

    ШАЙМАРДАНОВІЙ
    Вікторії Юріївні

    срібній призерці чемпіонату Європи, учасниці XXVIII Олімпійських ігор, майстрові спорту міжнародного класу, Київська область

    ШЛЯХОВСЬКІЙ
    Ользі Володимирівні

    бронзовій призерці чемпіонату світу з підводного спорту, чемпіонці Європи 2004 року, заслуженому майстрові спорту, м. Київ

    За виконання громадянського обов’язку

    БУРДИЛЬНІЙ
    Тетяні Василівні

    старшому інспекторові архівної групи відділу інформаційних технологій при управлінні Міністерства внутрішніх справ у Кіровоградській області, лейтенантові міліції

    БУРЯЧКУ
    Тарасу Олександровичу

    оперуповноваженому відділу контррозвідувального захисту економіки управління Служби безпеки в Херсонській області, старшому лейтенантові

    ГРИБУ
    Роману Романовичу

    головному спеціалістові відділу професійної підготовки управління по роботі з персоналом Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій  та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Київській області, старшому лейтенантові внутрішньої служби

    КОРОЛЮ
    Олександру Юрійовичу

    начальникові управління рятувальних сил Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Житомирській області, капітанові внутрішньої служби

    ЛАТІ
    Олегу Юрійовичу

    голові Глухівського військово-патріотичного клубу “Мужність”, Сумська область

    ПРОГОНЮКУ
    Сергію Володимировичу

    начальнику відділення оперативної протидії контрабандній діяльності оперативно-розшукового відділу Сімферопольського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління, старшому лейтенантові

    ФЕДУНКІВУ
    Віталію Степановичу

    начальникові караулу 12 державної пожежної частини по охороні Бурштинської теплової електростанції Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Івано-Франківській області, старшому лейтенантові внутрішньої служби

    За внесок у розвиток молодіжного руху

    ЕРМЕТОВУ
    Ігорю Олеговичу

    голові Подільського молодіжного культурного об’єднання “У майбутнє через культуру”, директорові Центру культурного розвитку молоді м. Хмельницького

    ЗАХАРЧЕНКУ
    Олексію Миколайовичу

    заступникові голови правління Сумського прес-клубу реформ

    МІНДЮКУ
    Юрію Олександровичу

    голові Івано-Франківського обласного комітету молодіжних організацій “Молодіжна ліга”

    МУРАШКУ
    Дмитру Михайловичу

    голові ради молодих спеціалістів Миколаївського глиноземного заводу, голові постійної комісії у справах молоді і спорту профспілкового комітету заводу, голові Миколаївського місцевого благодійного фонду “Центр соціальних програм”

    НЕСТЕРЕНКУ
    Антону Володимировичу

    голові молодіжної громадської організації “Молодіжна рада міста”, м. Бровари Київської області

    ПОПОВУ
    Сергію Юрійовичу

    менеджерові молодіжних програм та проектів Луганського обласного благодійного фонду “Підліток”

    РАБЕШКУ
    Олександру Михайловичу

    членові Національної скаутської організації України “Пласт”, голові пластової станичної старшини с. Лютинськ, Дубровицький район Рівненської області

    САХНЮКУ
    Георгію Валентиновичу

    голові правління Сумського обласного комітету молодіжних організацій

    ЧЕРНЯКУ
    Олексію Юрійовичу

    голові міської ради молодіжних, студентських та дитячих громадських організацій м. Сімферополя, Автономна Республіка Крим

     

     

     

    ШТОКОЛЕНКО
    Ірині Миколаївні

    соціальному працівникові Херсонського обласного кризового центру для жінок, що потерпіли від домашнього насильства та торгівлі людьми

    студентському комітетові громадської молодіжної організації “Студентська спілка Харківського гуманітарного університету “Народна українська академія”

     

     Прем’єр-міністр України                        Ю. ТИМОШЕНКО

     

    Інд.28