• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 20 червня 2005 р. № 486

  Київ

  Про порядок надання в 2005 році субвенції з

  державного бюджету місцевим бюджетам на
  будівництво газопроводів-відводів і газифікацію
  населених пунктів, у першу чергу сільських

   

   

  Відповідно до статті 46 Закону України Про Державний бюджет України на 2005 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  органи Державного казначейства щомісяця до 25 числа (у грудні — до 20 числа) перераховують субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів і газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських (далі — субвенція), на рахунки спеціального фонду бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських бюджетів;

  видатки за рахунок субвенції здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764, згідно з розподілом за об’єктами, що затверджується Кабінетом Міністрів України в установленому порядку.

  2. Державному казначейству щокварталу не пізніше ніж до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати Мінекономіки та Мінфіну інформацію про стан фінансування обєктів за рахунок субвенції.

  3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити цільове використання субвенції.

    Прем’єр-міністр України                       Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.37