• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 8 червня 2005 р. №181-р

  Київ

  Про фінансування заходів з підготовки та
  проведення Міжнародного інвестиційного
  форуму “Позачерговий круглий стіл,
  присвячений Україні-2005”


  1. Затвердити кошторис видатків, пов’язаних з підготовкою та проведенням Міжнародного інвестиційного форуму “Позачерговий круглий стіл, присвячений Україні-2005” (далі — Форум), який відбудеться в
  м. Києві 16 — 17 червня 2005 р. (далі — кошторис), що додається.

  2. Головним розпорядникам коштів державного бюджету, які беруть участь у підготовці та проведенні Форуму, забезпечити фінансування заходів у визначених у кошторисі обсягах за рахунок і в межах коштів, передбачених для них у Державному бюджеті України на 2005 рік для відповідних цілей.

  Рекомендувати Київській міськдержадміністрації взяти участь у фінансуванні заходів з підготовки та проведення Форуму за рахунок коштів бюджету міста.

  3. Мінфіну забезпечити здійснення видатків згідно з кошторисом.

  4. МВС та Управлінню державної охорони забезпечити в межах своїх повноважень охорону учасників Форуму, безпеку місць проведення Форуму та проживання його учасників за рахунок і в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік відповідно для забезпечення захисту прав і свобод громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, охорони громадського порядку та державної охорони органів державної влади і посадових осіб.

  5. Головним розпорядникам коштів державного бюджету, які беруть участь у підготовці та проведенні Форуму, подати Мінфіну до 1 серпня 2005 р. звіт про використання коштів на відповідні цілі.

  Премєр-міністр          Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.27