• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 червня 2005 р. № 423

  Київ

  Про внесення змін до деяких постанов
  Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня
  2001 р. № 256 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 13, ст. 535; 2005 р., № 3, ст. 153), зміни, що додаються.

  2. Установити, що суми рентної плати за нафту, природний газ і газовий конден­сат у зв`язку з їх перерахунком за період від дати набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” до набрання чинності цією постановою, включаються до податкового зобов’язання того звітного місяця, в якому набирає чинності ця постанова.

  3. У другому реченні пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 2005 р. № 59 “Про внесення змін до Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 3, ст. 153) слова та цифри “до 10 числа місяця, що настає за місяцем проведення цих робіт” замінити словами “у місячний строк після завершення цих робіт”.

  4. Міністерству палива та енергетики разом з Державною податковою адміністрацією у місячний строк розробити і затвердити форму геолого-технічної звітності про обсяги видобування вуглеводневої сировини.

  Прем’єр-міністр України            Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.37