• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТІРВ УКРАЇНИ

  від 2 червня 2005 р. №412

  Київ

  Про фінансову підтримку виробництва продукції
  рослинництва на зрошуваних землях у 2005 році

   

  З метою створення умов для організації виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Підтримати пропозицію Міністерства аграрної політики щодо фінансової підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях шляхом компенсації вартості електроенергії, спожитої сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності та господарювання для поливу сільськогосподарських культур на зрошуваних землях та заповнення водою земельних чеків для вирощування рису, за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік за бюджетною програмою “Фінансова підтримка виробництва продукції тваринництва та рослинництва”, в обсязі 20 млн. гривень.

  2. Затвердити Порядок використання коштів Державного бюджету України на 2005 рік для фінансової підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях, що додається.

  3. Міністерству аграрної політики внести зміни до обсягів розподілу коштів, визначених згідно з пунктом 2 Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються для фінансової підтримки виробництва продукції тваринництва та рослинництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2005 р. № 325, передбачивши кошти, що використовуються для фінансової підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях відповідно до цієї постанови.

  Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.22