• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від

  30 травня 2005 р. №405

   

  ПОРЯДОК
  відрахування коштів державного підприємства
  “Національна атомна енергогенеруюча
  компанія “Енергоатом” до спеціального  фонду
  державного бюджету та їх спрямування  1. Цей Порядок визначає механізм відрахування державним підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” (далі - підприємство) у 2005 році коштів до спеціального  фонду державного бюджету, передбачених статтєю 8 Закону України “Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки”, та спрямування цих коштів на підтримку у безпечному стані енергоблоків і об’єкта “Укриття” Чорнобильської АЕС та виведення її з експлуатації.

  2. Підприємство здійснює відрахування коштів до спеціального фонду державного бюджету 10, 20 числа поточного місяця і 1 числа місяця, що настає за звітним періодом, рівними частинами за нормативом щомісячних відрахувань, визначеним у додатку.

  У грудні відрахування проводяться 10, 20 і 25 числа.

  Зазначені кошти перераховуються на рахунки з обліку доходів спеціального фонду державного бюджету, відкриті в органах Державного казначейства.

  Контроль за своєчасністю проведення відрахувань здійснюється органами державної податкової служби відповідно до законодавства.

  3. Кошти, що надійшли до спеціального фонду державного бюджету,  спрямовуються відповідно до встановленого порядку касового обслуговування  державного бюджету за видатками та в межах, передбачених помісячним розписом спеціального фонду державного бюджету на 2005 рік, за напрямами, визначеними паспортом бюджетної програми КПКВК 1101070 “Підтримка у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” Чорнобильської АЕС та виведення її з експлуатації”, а також до спеціального фонду державного бюджету рівними частинами до
  1 грудня 2005 р. на суму, отриману від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, за рахунок чого у


  I кварталі 2005 р. були здійснені видатки, пов’язані з виконанням зазначеної бюджетної програми.

  4. Суми відрахованих підприємством коштів не включаються до складу його валового доходу відповідно до підпункту 4.2.20 пункту 4.2 статті 4  Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств”.

  5. Підприємство щомісяцячно до 10 числа місяця, наступного за звітним, періодом інформує Кабінет Міністрів та Мінфін  про проведення відрахувань коштів, передбачених цим Порядком.

  _____________________  Додаток
   до Порядку

   

  НОРМАТИВ
  щомісячних відрахувань НАЕК „Енергоатом”,
  передбачених статтею 8 Закону України
   ”Про впорядкування питань, пов'язаних
  із забезпеченням ядерної безпеки”                                                                                     

  Місяць

  Сума, тис. гривень

  Травень

  40 900

  Червень

  39 100

  Липень

  36 200

  Серпень

  35 800

  Вересень

  35 676

  Жовтень

  35 400

  Листопад

  35 600

  Грудень
  ____________

  24 724

  Усього

  283 400

   

   

   

  _________________