• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 травня 2005 р. №356

  Київ

  Про додаткові заходи щодо залучення
  громадян до участі в управлінні державними справами

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визнати за доцільне утворення громадських колегій при Прем’єр-міністрові України, Першому віце-прем’єр-міністрові, віце-прем’єр-міністрах, міністрах, керівниках інших центральних органів виконавчої влади, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головах місцевих державних адміністрацій на базі громадських рад, утворених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 р. № 1378 “Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 42, ст. 2773).

  2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 р. № 1378 “Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” зміни, що додаються.

  3. Міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

  вжити додаткових заходів до створення умов для активізації діяльності громадських колегій;

  посилити взаємодію з громадськими інституціями для забезпечення реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;

  привести власні рішення у відповідність з цією постановою.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО
  Інд.51