• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 6 травня 2005 р. № 325

   

  ПОРЯДОК
  використання коштів державного бюджету, що
  спрямовуються  для проведення державних виставкових
  заходів у сфері агропромислового комплексу


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік для проведення державних виставкових заходів у сфері агропромислового комплексу (далі — виставкові заходи).

  2. Кошти державного бюджету використовуються Мінагрополітики згідно з кошторисами на організацію та проведення виставкових заходів, зокрема на оплату робіт і послуг, пов’язаних з обладнанням виставкових площ, часткову оплату оренди виставкової площі, устатковання, меблів, технічних засобів, комунальних послуг, витрат на підготовку інформаційних матеріалів та робіт з технічного облаштування експозицій, а також на забезпечення участі підприємств, установ і організацій в експозиціях України на міжнародних виставках-ярмарках.

  3. Закупівля робіт і послуг для проведення виставкових заходів та забезпечення участі підприємств, установ і організацій в експозиціях України на міжнародних виставках-ярмарках здійснюється Мінагрополітики у порядку, встановленому Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  4. Кошти державного бюджету за розподілом Мінагрополітики спрямовуються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками переможцю процедури закупівлі.

  5. Фінансова звітність про використання коштів державного бюджету складається і подається в установленому порядку.

  6. Мінагрополітики подає в місячний строк по закінченні бюджетного року Мінфіну звіт про використання коштів державного бюджету.

  7. Контроль за використанням коштів державного бюджету здійснюється державними органами відповідно до законодавства.

  ___________________