• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 квітня 2005 р.  № 117-р

  Київ

  Про затвердження заходів щодо виконання
  у 2005 році Плану дій Україна — ЄС

  1. Затвердити заходи щодо виконання у 2005 році Плану дій  Україна — ЄС (далі — заходи), що додаються.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2003 р. № 540 “Про заходи щодо використання Україною нових можливостей розширення Європейського Союзу та запобігання його можливим негативним наслідкам для України”.

  3. Органам виконавчої влади забезпечити виконання заходів за рахунок коштів, передбачених на 2005 рік у відповідних бюджетах на зазначені цілі, а також коштів з інших джерел, не заборонених законодавством.

  4. Центральним органам виконавчої влади, відповідальним за виконання заходів, забезпечити супроводження у Верховній Раді України проектів законів, розроблення яких передбачено заходами.

  5. Відповідальним за виконання заходів подати до 24 травня 2005 р. Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом) і відповідним українським частинам підкомітетів, а далі щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати інформацію про стан виконання заходів.

   6. Українським частинам підкомітетів проводити відповідно до компетенції постійний моніторинг стану виконання заходів і до 31 травня 2005 р.,  а далі щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Українську частину Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом) про його результати.

   

   

   

  7. Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом) забезпечити розгляд результатів моніторингу і до 30 січня 2006 р. поінформувати Кабінет Міністрів України про виконану у 2005 році роботу.

  8. Органам виконавчої влади, залученим до виконання заходів, забезпечити регулярне інформування громадськості про хід реалізації Плану дій Україна — ЄС.

   

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.52