• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 квітня 2005 р.  № 319

  Київ

  Про закупівлю послуг з організації та проведення
  заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації
  інвалідів, змагань та навчально-тренувальних зборів
  для інвалідів — членів національних збірних команд
  з видів спорту  Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити як специфічні послуги, що закуповуються Національним комітетом спорту інвалідів України, Українським центром фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, Кримським республіканським, обласними, Київським та Севастопольським міськими центрами з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, для організації та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, змагань та навчально-тренувальних зборів для інвалідів — членів національних збірних команд з видів спорту.

  2. Установити, що закупівля зазначених у пункті 1 цієї постанови  послуг, вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 100 тис. євро, здійснюється за процедурою запиту цінових пропозицій (котирувань).

  Під час застосування цієї процедури замовник подає запит щодо цінових пропозицій не менше ніж трьом учасникам у письмовій формі або за допомогою факсимільного зв’язку. У запиті повинна міститися інформація про вимоги замовника до послуг, формування ціни, спосіб, форми подання та час оголошення пропозицій.

  Цінові пропозиції оголошуються замовником у визначений ним час. Для оголошення пропозицій запрошуються всі учасники, що подали пропозиції. Переможцем визначається учасник, пропозиція якого відповідає вимогам і умовам, зазначеним у запиті щодо цінових пропозицій, та має найнижчу ціну.

  Форма звіту, що оформляється за результатами здійснення процедури запиту цінових пропозицій (котирувань), затверджується Національним комітетом спорту інвалідів України за погодженням з Міністерством у справах молоді та спорту. Звіт подається під час оплати послуг відповідно до укладеного з переможцем договору.

  У разі коли вартість послуг перевищує суму, еквівалентну 100 тис. євро, їх закупівля здійснюється за процедурами, визначеними Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”. Для термінового здійснення закупівлі строк подання тендерних пропозицій може бути скорочений до 10 календарних днів з дати публікації оголошення (подання запрошення)  про закупівлю.

   

  Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

   

  Інд.28