• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 22 квітня 2005 р.  № 317

  Київ

  Про внесення змін до Порядку і нормативів відрахування господарськими організаціями до загального фонду Державного бюджету України частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2004 році та щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2005 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку і нормативів відрахування господарськими організаціями до загального фонду Державного бюджету України частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2004 році та щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2005 році, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 січня 2005 р. № 50 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 3, ст. 148, № 9, ст. 471), зміни, що додаються.

  2. Рекомендувати Національній комісії регулювання електроенергетики перевірити обґрунтованість витрат, які проводяться за рахунок чистого прибутку, під час затвердження на 2005 рік тарифу на відпуск електричної енергії державному підприємству “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” і тарифу на її передачу електромережами державному підприємству “Національна енергетична компанія “Укренерго”.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.37