• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

           від 15 квітня 2005 р. № 297

   

  Київ

   

   

  Про запровадження марок

  акцизного збору нового зразка для

  маркування алкогольної продукції

   

   

  У зв’язку з прийняттям Закону України від 18 листопада 2004 р.      2189–IV “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1.       Запровадити починаючи з 1 травня 2005 р. марки акцизного збору нового зразка для маркування алкогольних напоїв залежно від вмісту спирту етилового в горілці чи лікеро-горілчаних виробах та від виду виноробної продукції.

  2. Установити, що виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору, що запроваджуються згідно з цією постановою, а також маркування ними алкогольних напоїв здійснюються відповідно до Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору нового зразка з голографічними захисними елементами і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. № 567 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 17,    ст. 761, № 42, ст. 2224, № 45, ст. 2357; 2004 р., № 12, ст. 748).

  У зв’язку з цим внести до зазначеної постанови зміни, що додаються.

  3. Припинити починаючи з 1 червня 2005 р. використання марок акцизного збору попереднього зразка для маркування алкогольних напоїв.

  4. Державній податковій адміністрації забезпечити:

  проведення станом на 1 червня 2005 р. інвентаризації залишків невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка у продавців марок, на підприємствах-виробниках та в імпортерів;

  прийняття залишків невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка, повернутих продавцям підприємствами-виробниками та імпортерами відповідно до актів інвентаризації;

  знищення залишків марок акцизного збору попереднього зразка на підставі актів інвентаризації і відповідного рішення про знищення;

  узагальнення за результатами інвентаризації та подання до 10 червня 2005 р. державному спеціалізованому підприємству Міністерства фінансів окремої рознарядки на виготовлення Державній податковій адміністрації марок акцизного збору нового зразка для обміну невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка, виявлених під час інвентаризації;

  безоплатну видачу до 1 липня 2005 р. марок акцизного збору нового зразка підприємствам-виробникам та імпортерам алкогольних напоїв в обмін на повернуті марки акцизного збору попереднього зразка залежно від вмісту спирту етилового в горілці чи лікеро-горілчаних виробах або виду виноробної продукції, для маркування яких вони були отримані.

  5. Міністерству фінансів забезпечити до 25 квітня 2005 р. виготовлення і доставку державним спеціалізованим підприємством Міністерства фінансів Державній податковій адміністрації марок акцизного збору нового зразка та до 25 червня 2005 р. – згідно з одержаною окремою рознарядкою за результатами інвентаризації.

   

   

   

   

  Прем'єр-міністр України                                               Ю. ТИМОШЕНКО

   

   

  Інд.34