• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 13 квітня 2005 р. № 97-р

  Київ

  Про внесення змін до розпорядження
  Кабінету Міністрів України
  від 16 лютого 2005 р. № 38

   Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2005 р. № 38 “Про тимчасове припинення реекспортних операцій з нафтою” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 7, ст. 393) зміни, виклавши його в такій редакції:

  “Про реекспортні операції з товарами іноземного походження

   Мінекономіки видавати дозволи на реекспорт товарів іноземного походження, раніше ввезених в рамках угод про вільну торгівлю, за умови надходження від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України письмової згоди на здійснення такої операції уповноваженого органу держави походження цих товарів, якщо цього вимагають відповідні міжнародні договори України.

   Мінекономіки і Держмитслужбі видавати дозволи на реекспорт товарів іноземного походження і здійснювати їх митне оформлення у разі ввезення цих товарів на митну територію України поза межею граничних обсягів, визначених відповідними міжнародними договорами України, та за умови сплати належних податків і зборів.

   Мінекономіки видавати дозволи на реекспорт товарів іноземного походження за умови відповідності контрактних цін митній вартості, визначеній згідно з вимогами розділу ХI Митного кодексу України“.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.27