• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 13 квітня 2005 р. № 280

  Київ

  Про затвердження Порядку організації
  виїзду дітей за кордон у туристичну подорож,
  на відпочинок та оздоровлення

  З метою впорядкування організації виїзду дітей за кордон у туристичну подорож, на відпочинок та оздоровлення у вільний від навчання час, здійснення контролю за їх поверненням Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок організації виїзду дітей за кордон у туристичну подорож, на відпочинок та оздоровлення, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

   постанову Кабінету Міністрів України від 2 березня 1998 р. № 263 “Про Положення про порядок організації направлення дітей на оздоровлення за кордоном” (Офіційний вісник України, 1998 р., № 9,

  ст. 346);

  пункт 5 постанови Кабінету Міністрів України від 1 вересня 1999 р.
  № 1622 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 35, ст. 1811).

  3. У двомісячний строк розробити та  затвердити:

  Міністерству охорони здоров’я — форму довідки про стан здоров’я дитини, яка виїжджає за кордон у туристичну подорож, на відпочинок та оздоровлення, і порядок її видачі;

  Міністерству у справах молоді та спорту — форму дозволу на виїзд за кордон організованої групи дітей у туристичну подорож, на відпочинок та оздоровлення, а також форму письмової згоди батьків або законних представників дитини на її виїзд за кордон;

  Міністерству у справах молоді та спорту  разом з Державною туристичною адміністрацією та Державним комітетом статистики — форму адміністративних даних про організацію виїзду дітей за кордон у туристичну подорож, на відпочинок та оздоровлення.

  4. Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству у справах молоді та спорту, Державній туристичній адміністрації разом з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування оперативно вживати заходів до повернення в Україну дітей, які перебували за кордоном у туристичній подорожі, на відпочинку та оздоровленні.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

   

  Інд.28