• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 11 квітня 2005 р. № 270

  Київ

  Про закупівлю продовольчої продукції
  до державного резерву

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Державному комітетові з державного матеріального резерву 500 млн. гривень для закупівлі продовольчої продукції, насамперед м’яса, в рахунок асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік для накопичення (приросту) матеріальних цінностей державного матеріального резерву.

  Міністерству фінансів і Державному казначейству профінансувати зазначені видатки за рахунок тимчасового залучення коштів єдиного казначейського рахунка з наступним їх поновленням у регламентованому режимі до кінця року за рахунок коштів, що надходитимуть до спеціального фонду державного бюджету від реалізації продукції, закупленої згідно з цією постановою, та інших матеріальних цінностей державного матеріального резерву.

  2. Дозволити Державному комітетові з державного матеріального резерву здійснювати закладення продовольчої продукції, насамперед м’яса, до державного резерву понад затверджені обсяги накопичення.

  3. Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” визначити закупівлю у 2005 році продовольчої продукції, насамперед м’яса, до державного резерву як специфічну.

  4. Установити, що закупівля у 2005 році продовольчої продукції, насамперед м’яса, Державним комітетом з державного матеріального резерву здійснюється за процедурою відкритих торгів і в порядку, визначеному Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, з урахуванням таких особливостей:

  оголошення про закупівлю обов’язково розміщується у газеті “Урядовий кур’єр”, бюлетені “Вісник державних закупівель” та в Інтернеті (українською та англійською мовою) на сайтах Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції і бюлетеня “Вісник державних закупівель”. Строк подання тендерних пропозицій повинен становити не менш як 5 календарних днів після розміщення оголошення. Плата за подання тендерної документації не справляється. У разі коли Державний комітет з державного матеріального резерву встановлює необхідність у тендерній документації вимоги до надання учасниками торгів тендерного забезпечення і забезпечення виконання договору, їх розмір не повинен перевищувати відповідно 1,5 і 5 відсотків загальної вартості закупівлі;

  після розкриття конвертів з тендерними пропозиціями торги проводяться за процедурою зниження ціни.

  Договір про закупівлю укладається протягом трьох робочих днів після проведення торгів.

  У разі відмови учасника — переможця торгів від укладення договору про закупівлю Державний комітет з державного матеріального резерву укладає договір з учасником торгів, ціна якого була найнижчою.

  5. Державному комітетові з державного матеріального резерву:

  разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції у триденний строк розробити та затвердити тендерну документацію, яка повинна містити вимоги до якості м’яса, умови його поставки та мінімальну товарну партію, що буде окремою частиною предмета закупівлі (лотом);

  разом з Державним департаментом ветеринарної медицини здійснювати контроль за якістю м’яса, що закуповується згідно з цією постановою.

  Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.18