• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 7 квітня 2005 р.  № 264

  Київ

  Про закупівлю лікарських засобів для
  лікування хворих на цукровий діабет

  З метою забезпечення хворих на цукровий діабет у 2005 році препаратами інсуліну згідно з Комплексною програмою “Цукровий діабет” та відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити як специфічні товари, що закуповуються Міністерством охорони здоров’я для лікування хворих на цукровий діабет.

   2. Міністерству охорони здоров’я забезпечити одноразову закупівлю препаратів інсуліну свинячого монокомпонентного та інсуліну людського напівсинтетичного на загальну суму 500 тис. гривень, а також інсуліну людського генно-інженерного на загальну суму 500 тис. гривень за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції.

  3. Установити, що закупівля препаратів інсуліну свинячого монокомпонентного та інсуліну людського напівсинтетичного на загальну суму 8 900 тис. гривень, а також інсуліну людського генно-інженерного на загальну суму 5 700 тис. гривень здійснюється за процедурою відкритих торгів, визначеною Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”. При цьому строк подання тендерних пропозицій може бути скорочений до 10 календарних днів після публікації оголошення про закупівлю, а договір про закупівлю може бути укладений з переможцем торгів не раніше ніж через три робочих дні після акцепту тендерної пропозиції.

  У разі надходження менше двох тендерних пропозицій та визнання торгів такими, що не відбулися, дозволити Міністерству охорони здоров’я застосувати за погодженням з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції іншу процедуру закупівлі, визначену Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  4. Міністерству фінансів профінансувати закупівлю лікарських засобів згідно з цією постановою в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік для цих цілей.

    Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

   

   

  Інд. 28