• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 24 лютого 2003 р. № 208

     

  Київ

  Про заходи щодо створення електронної

  інформаційної системи "Електронний Уряд"

   

  Відповідно до Указу Президента України від 1 серпня 2002 р. № 683 "Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади" Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  одним з пріоритетних завдань щодо розвитку інформаційного суспільства є надання громадянам та юридичним  особам інформаційних та інших послуг шляхом використання електронної інформаційної системи  "Електронний Уряд", яка забезпечує інформаційну взаємодію органів виконавчої влади між собою, з громадянами та  юридичними особами на основі сучасних інформаційних технологій;

  Єдиний веб-портал органів виконавчої влади є центральною частиною електронної інформаційної системи "Електронний Уряд", призначеною для інтеграції веб-сайтів, електронних інформаційних систем та ресурсів органів виконавчої влади і надання інформаційних та інших послуг з використанням мережі Інтернет.

  2. Затвердити заходи щодо створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" (додаються).

  3. Державному комітетові зв’язку та інформатизації проводити моніторинг здійснення затверджених цією постановою заходів та інформувати Кабінет Міністрів України про його результати щороку до 31 березня і 30 вересня.

   

  Прем'єр-міністр України 

  В. ЯНУКОВИЧ 

   

   

  Інд. 49