• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 12 березня 2005 р. №60-р

  Київ

  Про проведення археологічних досліджень на
  земельній ділянці із залишками фундаменту
  Десятинної церкви

  1. Прийняти пропозицію Мінкультури та Київської міськдерж-адміністрації щодо проведення археологічних досліджень на земельній ділянці із залишками фундаменту Десятинної церкви на території пам'ятки археології національного значення „Дитинець стародавнього Києва VIIIX ст. ст. з фундаментом Десятинної церкви X ст.” (охоронний номер 137) (далі — археологічні дослідження).

  2. Визначити замовником робіт з проведення археологічних досліджень Київську міськдержадміністрацію.

  3. Київській міськдержадміністрації :

  укласти за погодженням з Мінкультури угоду з Інститутом археології Національної академії наук про проведення до 31 жовтня 2005 р. археологічних досліджень та забезпечити створення належних умов для виконання відповідних робіт;

  підготувати разом з Мінкультури за результатами археологічних досліджень пропозиції стосовно доцільності будівництва церкви Богородиці (Десятинної) та виконання робіт з музеєфікації залишків фундаменту церкви, а також інших можливих археологічних знахідок і внести їх до Кабінету Міністрів України.

  4. Мінфіну під час підготовки пропозицій стосовно внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” передбачити кошти в сумі 7 250 тис. гривень для виконання робіт з проведення археологічних досліджень, консервації і тимчасової музеєфікації залишків фундаменту Десятинної церкви, а також інших археологічних знахідок.

  Київській міськдержадміністрації забезпечити використання зазначених коштів із здійсненням процедур закупівель, передбачених Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  Мінфіну та Державному казначейству забезпечити виділення коштів Київській міськдержадміністрації з урахуванням результатів здійснення нею процедур закупівель та фактичного використання коштів на заходи, передбачені у цьому пункті.

  Премєр-міністр       Ю. ТИМОШЕНКО

   

  Інд. 28