• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 2 березня 2005 р. № 159

  Київ

  Про надання гуманітарної допомоги
  Ісламській Республіці Іран

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій 1 млн. 500 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Ісламській Республіці Іран у зв’язку із землетрусом, що стався 22 лютого 2005 року.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій закупити необхідну продукцію та забезпечити відправлення,  супроводження до місця призначення і передачу вантажу гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству закордонних справ і Міністерству з питань надзвичайних ситуацій узгодити з відповідними органами Ісламської Республіки Іран питання доставки вантажу гуманітарної допомоги.

  4. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, Адміністрації Державної прикордонної служби — спрощене перетинання державного кордону України.

  5. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій подати до кінця поточного року Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству фінансів і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ТИМОШЕНКО

  Інд.33