• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 лютого 2005 р. № 154

  Київ

  Про закупівлю Національною телекомпанією
  товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення
  проведення пісенного конкурсу “Євробачення — 2005”

  З метою забезпечення проведення пісенного конкурсу
  “Євробачення — 2005” та відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити як специфічні товари, роботи і послуги, які закуповуються Національною телекомпанією для забезпечення проведення пісенного конкурсу “Євробачення — 2005”.

  Установити, що закупівля товарів, робіт і послуг, вартість яких:

  не перевищує суму, еквівалентну 10 тис. євро (для робіт —
  20 тис. євро), — може здійснюватися без застосування конкурсних процедур;

  не перевищує суму, еквівалентну 100 тис. євро (для робіт —
  200 тис. євро), — здійснюється за процедурою запиту цінових пропозицій  (котирувань), замовник якої подає запит щодо цінових пропозицій не менше ніж трьом учасникам у письмовій формі або за допомогою факсимільного зв’язку. У запиті повинна міститися інформація про вимоги замовника до товарів, робіт, послуг, формування ціни, спосіб, форми подання та час оголошення пропозицій.

  Пропозиції оголошуються замовником у визначений ним час. До оголошення пропозицій запрошуються всі учасники, які подали пропозиції. Переможцем визначається учасник, ціна пропозиції якого є найнижча. Проведення зазначеної процедури оформляється протоколом, форма якого затверджується Національною телекомпанією. Цей протокол пред’являється під час оплати товарів, робіт і послуг відповідно до укладеного з переможцем договору;

   

  перевищує суму, еквівалентну 100 тис. євро (для робіт — 200 тис. євро), — здійснюється за процедурою, визначеною Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”. У разі виникнення потреби в терміновому здійсненні закупівлі строк подання тендерних пропозицій може бути скорочений до 10 календарних днів від дати публікації оголошення (подання запрошення) про закупівлю, а укладення договору про закупівлю з переможцем торгів може здійснюватися не раніше ніж через три робочих дні з дня акцепту тендерної пропозиції.

  2. Національній телекомпанії за погодженням з Мінекономіки подати у тижневий строк на затвердження Кабінету Міністрів України перелік товарів, робіт і послуг, що закуповуватимуться для підготовки і проведення пісенного конкурсу “Євробачення — 2005”.

  Прем’єр-міністр України     Ю. ТИМОШЕНКО

   

   

  Інд.51