• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 22 січня 2005 р.  № 89

   

  ПОРЯДОК
  зарахування та використання надходжень від збору
  у вигляді цільової надбавки  до діючого тарифу
  на електричну та теплову енергію


   

  1. Цей Порядок визначає механізм зарахування та використання у 2005 році коштів за бюджетними програмами, джерелом яких є кошти, що надійшли від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію (далі — збір).

  2. Надходження від збору зараховуються:

  з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на рахунок, відкритий в управлінні Державного казначейства у м. Києві за балансовим рахунком 3121 “Надходження коштів спеціального фонду державного бюджету, які спрямовуються на спеціальні видатки”, за кодом класифікації доходів бюджету 24120000 “Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію”;

  з поточних рахунків виробників електричної енергії, які мають ліцензію на право провадження такої підприємницької діяльності та продають електричну енергію поза оптовим ринком електричної енергії, на рахунки, відкриті у відповідних управліннях Державного казначейства за балансовим рахунком 3121 “Надходження коштів спеціального фонду державного бюджету, які спрямовуються на спеціальні видатки”, за кодом класифікації доходів бюджету 24120000 “Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію”.

  3. Під час перерахування коштів від збору державним підприємством “Енергоринок” виробниками електричної енергії, які мають ліцензію на право провадження такої підприємницької діяльності та продають електричну енергію поза оптовим ринком електричної енергії, в платіжному дорученні у графі “Призначення платежу” зазначається “Кошти від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію”.

     4. Кошти, що надійшли від збору, використовуються відповідно до порядку касового виконання державного бюджету за видатками та в межах, передбачених помісячним розписом спеціального фонду державного бюджету за напрямами, визначеними паспортами, що складені за кожною бюджетною програмою, джерелом якої є кошти збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, згідно з кошторисами і планами використання бюджетних коштів.

   

  5. Головні розпорядники коштів:

  включають підприємства та організації, визначені замовниками робіт за відповідними напрямами, що передбачені пунктами 3, 4, 6 — 13 статті 42 Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік”, до мережі підпорядкованих установ як одержувачів бюджетних коштів;

  розподіляють асигнування спеціального фонду державного бюджету між одержувачами бюджетних коштів за кожною бюджетною програмою.

   

  __________________