• In English

 • КАБІНЕТ  МІНІСТРІВ  УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 31 грудня 2004 р. № 1788

   

  Київ

  Про внесення змін до підпункту ”а” пункту 1 постанови

  Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996 р. № 879

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до підпункту ”а” пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996 р. № 879 ”Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати”
  (ЗП України, 1996 р., № 16, ст. 421; Офіційний вісник України, 1997 р., число 21, с. 37; 2003 р., № 52, ст. 2768)  такі зміни:

  абзаци другий і третій після слів ”з однієї — двох осіб на місяць” доповнити словами ”у тому числі, якщо обидва члени сім’ї мають право на знижку”, а після слів ”на кожного іншого члена сім’ї” — словами ”а також осіб, які не належать до членів сім’ї пільговика, але зареєстровані і проживають у зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку плати”;

  абзац четвертий викласти у такій редакції:

  ”у сільських і міських населених пунктах у будинках, обладнаних електроопалювальними установками, — 28 кВт.год на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період з розрахунку 21 кв. метр опалюваної площі на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю, але не більше загального розміру опалюваної площі”;
  доповнити підпункт абзацом такого змісту:
  ”у сільській місцевості і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла (квартири) у розмірі 30 кВт.год на місяць”.
   

  Прем’єр-міністр України              В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.21