• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  ВІД 5 січня 2005 Р.  № 1

  Київ

  Про надання гуманітарної допомоги
  Демократичній Соціалістичній
  Республіці Шрі-Ланка

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій 500 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Демократичній Соціалістичній Республіці Шрі-Ланка у зв’язку із землетрусом, що стався в грудні 2004 року.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій закупити необхідну продукцію і медикаменти та забезпечити відправлення вантажу гуманітарної допомоги, його супроводження до місця призначення і передачу отримувачам.

  3. Міністерству транспорту та зв’язку разом з Міністерством оборони забезпечити транспортування вантажу гуманітарної допомоги до Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка.

  4. Міністерству закордонних справ і Міністерству з питань надзвичайних ситуацій узгодити з відповідними органами Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка питання доставки вантажу гуманітарної допомоги.

  5. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, а Адміністрації Державної прикордонної служби  першочергове здійснення контролю під час перетинання  державного кордону України.

  6. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій подати до 15 лютого 2005 р. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству фінансів і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

  В. о. Прем’єр-міністра України       М. АЗАРОВ

   

   

  Інд.26