• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 31 грудня 2004 р. № 1782

   

  Київ

   

       Деякі питання врегулювання міжбюджетних відносин

   

   

  Відповідно до  Закону України “Про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань” Кабінет Міністрів України постановляє:

   

  1. Затвердити Формулу розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до відповідного місцевого бюджету) між районним бюджетом або міським бюджетом м. Севастополя, міста республіканського Автономної Республіки Крим чи обласного значення, якому адміністративно підпорядковані інші міста, села, селища, та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань (додається).

   

  2.  Державній податковій адміністрації  забезпечити надання місцевим фінансовим органам інформації, що міститься в довідках про суми виплачених доходів і утриманих з них податків фізичних осіб (форма № 8ДР) та формах податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), необхідної для здійснення розрахунків прогнозних обсягів доходів бюджетів місцевого самоврядування.

   

  3. Міністерству фінансів надавати роз'яснення щодо застосування Формули, затвердженої цією постановою.

   

   

   

     Прем'єр-міністр України 

   

                                       В. ЯНУКОВИЧ 

   

   

   

  Інд.34