• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 31 грудня 2004 р. № 1794

  Київ

  Про затвердження Протоколу про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації від 16 січня 1997 року

   

   

   

              Кабінет Міністрів України  постановляє:

             

              Затвердити Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації від 16 січня 1997 року, підписаний 30 жовтня 2004 р. у м. Києві, що додається.

   

   

   

  Виконуючий обовязки

  Прем'єр-міністра України                                                              М. АЗАРОВ

   

   

   

   

  Інд.50   

  ПРОТОКОЛ

   

  про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Російської

  Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації

  від 16 січня 1997 року

   

   

  Уряд України та Уряд Російської Федерації, далі – ”Сторони”,

  з метою спрощення правового режиму, передбаченого Угодою між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації від 16 січня 1997 року, далі – ”Угода”,

  домовились про таке:

   

  Стаття 1

  Виключити зі статті 1 Угоди слова ”…і реєстрації…”.

   

  Стаття 2

  Доповнити статтю 1 Угоди другим та третім абзацами такого змісту:

  ”Громадяни держави однієї Сторони на основі взаємності звільняються від реєстрації у компетентних органах за місцем їхнього перебування на території держави іншої Сторони, якщо термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в’їзду на територію держави цієї іншої Сторони, за наявності у них міграційної картки з позначкою органів прикордонного контролю, проставленої при в’їзді на територію держави перебування.

  За домовленістю між Урядом України та Урядом Російської Федерації можуть вноситись зміни до переліку документів, наведених у додатках 1 і 2 до цієї Угоди. Така домовленість оформлюється шляхом обміну дипломатичними нотами”.

   

  Стаття 3

  Цей Протокол тимчасово застосовується з 1 листопада 2004 року та набуває чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття ним чинності.

  Цей Протокол припиняє чинність одночасно з Угодою.

   

  Вчинено у м. Києві 30 жовтня 2004 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

   

  За Уряд України

   

   

   

  За Уряд Російської

  Федерації