• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 грудня 2004 р.  № 933-р

  Київ

  Про утворення Державного
  науково-дослідного інституту авіації

  1. Прийняти пропозицію Міноборони та МОН щодо реорганізації Наукового центру Повітряних Сил Збройних Сил шляхом приєднання до Національного авіаційного університету та утворення Державного науково-дослідного інституту авіації на базі майнового комплексу зазначеного Центру і Науково-дослідного інституту авіації Національного авіаційного університету, який ліквідується.

  Витрати, пов’язані з утворенням Державного науково-дослідного інституту авіації, провести за рахунок коштів, передбачених Міноборони та МОН.

  2. Міноборони та МОН:

  забезпечити виконання Державним науково-дослідним інститутом авіації завдань щодо проведення єдиної державної політики з питань науково-технічного супроводження робіт із забезпечення експлуатації, ремонту, модернізації і продовження строку експлуатації військової та цивільної авіаційної техніки, підготовки і перепідготовки авіаційних фахівців;

  установити відповідно до законодавства порядок використання військового майна під час провадження наукової, науково-технічної, науково-педагогічної і фінансово-господарської діяльності та вирішення інших питань функціонування зазначеного Інституту.

   Виконуючий обов’язки
  Прем’єр-міністра України       М. АЗАРОВ

  Інд.29