• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 16 грудня 2004 р.  № 1694

  Київ

  Про виконання резолюції Ради
  Безпеки ООН щодо Судану

  У зв’язку з прийняттям Радою Безпеки ООН резолюції від 30 липня 2004 р. № 1556 щодо Судану Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

  забезпечити в межах своєї компетенції виконання вимог резолюції Ради Безпеки ООН від 30 липня 2004 р. № 1556 і вжити заходів для зведення до мінімуму можливих втрат з боку України;

  надавати на вимогу Міністерства закордонних справ інформацію про стан виконання зазначеної резолюції.

  2. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству оборони, Міністерству промислової політики, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству транспорту та зв’язку, Міністерству фінансів, Міністерству з питань надзвичайних ситуацій, Державній службі експортного контролю, Державній митній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби і Державній компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт” забезпечити за участю Служби безпеки дотримання вимог щодо заборони на:

  1) продаж або поставку усім неурядовим утворенням та окремим особам, включаючи “Джанджавід”, які діють у штатах Північний Дарфур, Південний Дарфур та Західний Дарфур, суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності України, громадянами України або з території України, або з використанням українських суден та літальних апаратів: озброєння і пов’язаних з ним матеріальних засобів усіх видів, включаючи зброю, боєприпаси та військову техніку, в тому числі військові транспортні засоби, спорядження і запасні частини до них, зокрема товари військового призначення за позиціями ML1-ML22 списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю, що додається до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 р. № 1807 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 48, ст. 2506);

  2) надання усім неурядовим утворенням та окремим особам, які діють у штатах Північний Дарфур, Південний Дарфур та Західний Дарфур, суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності України, громадянами України або з території України послуг з технічної підготовки або допомоги, пов'язаних з наданням, виробництвом, обслуговуванням та експлуатацією засобів, зазначених у підпункті “1” цього пункту.

  3. Обмеження, зазначені у пункті 2 цієї постанови, не поширюються на:

  1) поставки та пов'язану з ними технічну підготовку і допомогу для здійснення операцій із забезпечення спостереження, контролю або підтримання миру, включаючи операції, що проводяться регіональними організаціями із санкції Організації Об'єднаних Націй або за згодою відповідних сторін;

  2) поставки військового майна (крім зброї, бойової техніки та боєприпасів), призначеного виключно для гуманітарного використання, використання для спостереження за додержанням прав людини або з метою захисту, і пов'язані з цим технічну підготовку та допомогу;

  3) поставки захисного одягу, включаючи бронежилети та військові каски, для особистого використання персоналом ООН, спостерігачами за додержанням прав людини, представниками засобів масової інформації, працівниками гуманітарних установ та установ з питань розвитку, а також пов'язаному з ними персоналом.

  4. Міністерству закордонних справ надіслати центральним і місцевим органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим текст резолюції Ради Безпеки ООН від 30 липня 2004 р. № 1556.

   

    Виконуючий обов’язки
  Прем’єр-міністра України       М. АЗАРОВ

   

   

   

  Інд.27