• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 17 листопада 2004 р. № 1575

  Київ

   

  Про упорядкування норм та розміру відшкодування
  витрат в іноземній валюті працівникам дипломатичної
  служби України, направленим у довгострокове відрядження

   

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити норми та розмір відшкодування витрат в іноземній валюті на місяць, що встановлюються послам України, постійним представникам України при міжнародних організаціях та іншим працівникам дипломатичної служби, направленим у довгострокове відрядження, згідно з додатками 1 і 2.

  2. Затвердити розміри надбавок до норм відшкодування витрат в іноземній валюті на місяць працівникам дипломатичної служби, направленим у довгострокове відрядження, згідно з додатком 3.

  3. Розмір відшкодування витрат в іноземній валюті, що виплачується працівникам закордонних дипломатичних установ України, які направлені у довгострокове закордонне відрядження, за час відпустки не може перевищувати:

  у разі проведення відпустки в Україні – 50 відсотків установлених норм відшкодування витрат в іноземній валюті на місяць разом з установленими цією постановою надбавками за відповідною посадою;

  у разі проведення відпустки в країні перебування – 75 відсотків норм відшкодування витрат в іноземній валюті на місяць разом з установленими цією постановою надбавками за відповідною посадою.

  Якщо працівник частину відпустки проводить в Україні, іншу частину ― в країні перебування або в третій країні і при цьому йому оплачується проїзд в Україну і в зворотному напрямку, обидві частини відпустки в поточному календарному році оплачуються з розрахунку 50 відсотків установлених норм відшкодування витрат в іноземній валюті на місяць разом з установленими цією постановою надбавками за відповідною посадою.

  4. Надати право керівникові закордонної дипломатичної установи в країнах, у яких євро є національною валютою, виплачувати встановлені в доларах США норми відшкодування витрат в євро за офіційним курсом гривні до долара США та євро, встановленим Національним банком на день проведення розрахунків.

  5. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1, 2 і 5 постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. № 261 “Про затвердження норм та розміру відшкодування витрат в іноземній валюті на місяць працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 10, ст. 592).

  6. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

   

   

             Прем’єр-міністр України                                                       В. ЯНУКОВИЧ

   

   

  Інд.26