• In English

 •  

            

                                                                   

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

   

  від 18 листопада 2004 р.  № 1577

   

  Київ

   

  Питання створення територіальних представництв

   Рахункової палати

   

  З метою забезпечення виконання вимог статті 11 Указу Президента України від 19 вересня 2000 р. № 1074 "Про заходи щодо підвищення ефективності контролю за використанням бюджетних коштів" Кабінет Міністрів України постановляє:

              1. Взяти до відома, що територіальні представництва Рахункової палати утворено як структурні підрозділи її апарату у регіонах згідно з переліком, що додається.

              2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Харківській, Черкаській обласним і Київській міській державним адміністраціям сприяти Рахунковій палаті:

  у забезпеченні її територіальних представництв службовими приміщеннями, транспортними засобами та засобами зв’язку на умовах оренди;

  у комплектуванні штату територіальних представництв кваліфікованими кадрами, що мають вищу економічну чи юридичну освіту, досвід роботи на державній службі або у сфері фінансового контролю;

  у вирішенні інших організаційно-технічних питань, які можуть виникнути в процесі створення і функціонування територіальних представництв.

              3. Міністерству фінансів під час доопрацювання  проекту Державного бюджету України на 2005 рік та складання проектів  Державного бюджету України на наступні роки  передбачати кошти на фінансування діяльності Рахункової палати з урахуванням потреб її територіальних представництв.

              4. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції та Міністерству фінансів під час підготовки пропозицій про розподіл асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на капітальні вкладення, враховувати за поданням Голови Рахункової палати необхідні асигнування на створення матеріально-технічної бази для діяльності територіальних представництв Рахункової палати та будівництва житла для її працівників.

  5. Погодитися з пропозицією Рахункової палати та Київської міської державної адміністрації щодо передачі Рахунковій палаті на умовах оперативного управління приміщення по вул. Індустріальній, 8/26, у м. Києві, в якому передбачалося розмістити Київський апеляційний господарський суд, для розміщення навчального центру та окремих структурних підрозділів апарату Рахункової палати з відшкодуванням Київській міській державній адміністрації витрат, пов’язаних з відселенням мешканців з цього будинку.

              Взяти до відома, що:

              згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2004 р. № 772 Київський апеляційний господарський суд буде розміщено у будинку по вул. Солом’янській, 2а;

              часткове відшкодування витрат, пов’язаних з відселенням мешканців з будинку по вул. Індустріальній, 8/26, буде проводитися Рахунковою палатою за рахунок економії коштів на її утримання.

              Міністерству фінансів під час доопрацювання  проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" передбачити кошти, необхідні для проведення остаточного розрахунку з відшкодування зазначених витрат.

  6. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

              сприяти діяльності територіальних представництв Рахункової палати, надавати на їх запити власні нормативно-правові акти, інші рішення та інформацію з питань використання коштів державного бюджету та загальнодержавних позабюджетних фондів;

              забезпечити обов’язковість реагування на матеріали результатів перевірок, проведених Рахунковою палатою та її територіальними представництвами.

   

   

   

  Прем’єр-міністр України                                        В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.34