• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 17 листопада 2004 р. № 1529

   

  Київ

   

         Про перерозподіл обсягів субвенцій
  з Державного бюджету України на 2004 рік між

  місцевими бюджетами

   

  Відповідно до статті 58 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

   

  1. Затвердити перерозподіл обсягів субвенцій з Державного бюджету України на 2004 рік між місцевими бюджетами на надання пільг окремим категоріям громадян і житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, на придбання твердого і рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу, послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового  палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян і на безоплатне забезпечення вугіллям на побутові потреби осіб, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України (додається).

   

  Міністерству фінансів уточнити помісячний розпис доходів і видатків державного бюджету на фінансування зазначених субвенцій.

   

  2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям вжити у двотижневий строк в установленому порядку заходів для внесення відповідних змін до місцевих бюджетів.

   

   

   

  Прем'єр-міністр України 

   

                                    В. ЯНУКОВИЧ 

   

   

  Інд.34