• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 3 листопада 2004 р.  № 1481

  Київ

  Про підвищення посадових окладів працівників
  апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,
  судів та інших органів

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Підвищити з 1 листопада  2004 р. на 28 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, розміри яких затверджені актами Кабінету Міністрів України, зазначеними у переліку згідно з додатком, з урахуванням їх підвищення відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2003 р. № 1207 “Про підвищення посадових окладів працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 32, ст. 1697) і від 2 жовтня 2003 р.
  № 1557 “Про підвищення посадових окладів працівників окремих державних органів та установ” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 41, ст. 2167).

  2. Керівникам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам органів прокуратури, судів, органів місцевого самоврядування та інших органів для реалізації норм пункту 1 цієї постанови здійснити заходи, спрямовані на економію фонду оплати праці, упорядкування та оптимізацію структури їх апарату.

  3. Міністерству праці та соціальної політики, Міністерству фінансів і Міністерству юстиції у двотижневий строк внести пропозиції щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність з цією постановою та привести власні нормативні акти у відповідність з нею.

              Прем’єр-міністр України       В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.26