• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від 2 листопада 2004 р.    1477

   

  Київ

   

  Про заходи щодо підвищення ефективності управління              державними коштами
   
  З метою підвищення ефективності управління державними коштами Кабінет Міністрів України  постановляє:     

  1. Установити, що суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, збору на обов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів, перераховані на рахунки органів Пенсійного фонду України в уповноваженому банку, щодня централізовано зараховуються на рахунок Пенсійного фонду України, відкритий у Державному казначействі, і використовуються виключно для фінансування пенсій та інших витрат, що відповідно до законодавства здійснюються з Пенсійного фонду України.

  2. Дозволити Державному казначейству на договірних умовах надавати Пенсійному фонду України позички для покриття касових розривів без нарахування відсотків за користування цими позичками за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на умовах повернення в межах бюджетного періоду.

  3. Державному казначейству, Пенсійному фонду України та відкритому акціонерному товариству “Державний ощадний банк України” визначити у тижневий строк механізм зарахування уповноваженим банком коштів на рахунок Пенсійного фонду України, відкритий у Державному казначействі, та їх подальшого спрямування на погашення позички, наданої за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, а також фінансування пенсій та інших витрат, що відповідно до законодавства здійснюються з Пенсійного фонду України.

  Прем’єр-міністр України                                       В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.34