• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 29 жовтня 2004 р. № 814-р

  Київ

  Про заходи щодо посилення контролю за експлуатацією газових мереж та газового обладнання житлових будинків і об'єктів громадського призначення

  1. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям:

  терміново утворити комісії для проведення до кінця 2004 року обстежень технічного стану внутрішньобудинкових систем газопостачання та газового обладнання житлових будинків і об’єктів громадського призначення, насамперед об'єктів, де можливе масове перебування людей, та вжити невідкладних заходів до забезпечення їх надійної експлуатації;

  подати до 1 лютого 2005 р. Держжитлокомунгоспу, НАК “Нафтогаз України” та Держнаглядохоронпраці інформацію про результати роботи комісій.

  2. Держжитлокомунгоспу, НАК “Нафтогаз України” та Держнаглядохоронпраці узагальнити отриману інформацію та подати до 1 квітня 2005 р. звіт Кабінетові Міністрів України.

  3. Держжитлокомунгоспу, НАК “Нафтогаз України”, Держбуду, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям вжити вичерпних заходів до посилення контролю за експлуатацією внутрішньобудинкових систем газопостачання та газового обладнання житлового фонду і об'єктів громадського призначення, якістю виконання робіт з реконструкції та переобладнання внутрішньобудинкових газових мереж житлових будинків і об'єктів громадського призначення.

  Прем’єр-міністр України    В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.21