• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 жовтня 2004 р. № 1443

  Київ

  Про доповнення Порядку визначення
  країни походження товару, що переміщується
  через митний кордон України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Доповнити Порядок визначення країни походження товару, що переміщується через митний кордон України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2002 р. № 1864 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 51, ст. 2299), пунктами 81 і 82 такого змісту:

  “81. На запит експортера, імпортера або будь-якої заінтересованої особи митним органом приймається попереднє рішення про країну походження товару безпосередньо до того, як розпочнеться торгівля товаром, але не пізніше ніж через 150 днів з моменту надходження до митного органу такого запиту.

  Попереднє рішення про країну походження товару, яке є обов’язковим для всіх митних органів, діє протягом трьох років з дня його прийняття, якщо рішення не відкликано або його дію не припинено.

  82. Митним органом може бути прийнято рішення про припинення дії або відкликання попереднього рішення про країну походження товару, якщо таке рішення прийнято на підставі поданих заявником підроблених документів або таких, що містять неправдиві дані.

  Рішення про припинення дії попереднього рішення про країну походження товару набирає чинності з дня ухвалення попереднього рішення.

  Прийняте попереднє рішення про країну походження товару може бути відкликано у разі:

  зміни товарної номенклатури УКТЗЕД;

  встановлення міжнародними договорами, учасницею яких є Україна, або актами законодавства України з питань визначення країни походження і (або) правил визначення, що стосуються країни походження, інших вимог та умов визначення країни походження товару;

  прийняття органами державної влади України рішень, якими встановлюються інші вимоги та умови визначення країни походження товару.

  Форма і порядок прийняття, припинення дії або відкликання попереднього рішення про країну походження товару визначаються Держмитслужбою.

  2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2005 року.

  Прем’єр-міністр України                                                  В. ЯНУКОВИЧ

   

   

   

   

  Інд.27