У селищі Солоне Дніпропетровської області за принципами Нового освітнього простору була реконструйована місцева школа. Завдяки цьому у закладі на 50% скоротилися енерговитрати, підвищилася успішність школярів, а також тепер там можуть навчатися діти з інвалідністю.
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.
«Школа майбутнього у звичайному селищі – це про Солоне у Дніпропетровській області. Зміни, які відбулися тут, дійсно вражають. Близько 40 років місцева школа була непривабливою та застарілою. Тепер це надсучасний, яскравий, креативний та, що не менш важливо, доступний Новий освітній простір для 1200 дітей! У такій школі дійсно хочеться навчатися!» – зазначив він.
Будівля школи була зведена ще у 1978 році і з того часу жодного разу не реконструювалася. Тут реалізували всі принципи Нового освітнього простору:
На подвір’ї школи облаштували сучасний ігровий майданчик та спортивний стадіон. До змін у школі навчалося 700 дітей, після проведення реконструкції їхня кількість збільшилася до 1200 дітей.
Довідково
Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України
за 4 основними принципами:
Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.
Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України и та органами місцевого самоврядування.
НОП — школи, в яких хочеться навчатися!