• In English
 • Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 травня 2019 року о 10:43

  Реформи та складні рішення Уряду необхідно комунікувати зрозумілою мовою та єдиним голосом. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко, відкриваючи Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос, який стартував 17 травня в Клубі Кабінету Міністрів України.

  «Ми вчимося говорити єдиним голосом зрозумілими меседжами. Мова, якою ви комунікуєте ті чи інші рішення, є найголовнішим завданням у рамках #єдиногоголосу», – підкреслив Володимир Бондаренко, звертаючись до урядових комунікаційників.

  Він звернув увагу, що сьогодні суспільство потребує більше оптимізму та позитивних новин. Тому роль урядових комунікаційників – донести до суспільства позитивні рішення Уряду, зокрема, про реформи, заходи, події. «Суспільство має знати про реформи, що впроваджуються», – акцентував він.

  У рамках дводенного форуму #єдинийголос заплановано виступи понад 30 спікерів – послів іноземних держав, урядовців, міжнародних PR-експертів, відомих фахівців у сфері публічних комунікацій, менеджменту та маркетингу, діджитал-технологій, креативної індустрії та ін.

  Довідково

  Проведення Третього Всеукраїнського форуму присвячено майже 3-річній роботі урядової комунікаційної платформи #єдинийголос, яка працює відповідно до урядового розпорядження № 985-р, а також удосконаленню комунікативної роботи, підвищенню рівня інформування суспільства про діяльність органів виконавчої влади та впровадження реформ, висвітленню актуальних питань реалізації державної політики у різних сферах.

  Ініціатором та організатором заходу виступає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  Нагадаємо, що два перших всеукраїнських форуми фахівців у сфері урядових комунікацій відбулися у червні та жовтні 2017 року.

  У рамках «Єдиного голосу» проведено більше 100 щотижневих координаційних нарад комунікаційних підрозділів міністерств та відомств, на яких відбувається обмін інформацією, узгоджуються дії в рамках інформаційно-комунікаційних кампаній, аналізуються результати попередніх активностей, обговорюються актуальні інформаційно-комунікаційні питання. Крім того, тут триває безперервна робота з удосконалення урядових комунікацій. На платформі відбулося понад 100 тренінгів, семінарів, майстер-класів, участь в яких взяли понад 150 спікерів – вітчизняних та міжнародних експертів, представників громадянського суспільства, відомих артистів, медійників, лідерів думок.

  До того ж платформа #єдинийголос довела свою успішність під час реалізації цілої низки інформаційно-комунікаційних кампаній: щодо введення єдиної ціни на газ та нарахування субсидій, щодо підвищення розміру мінімальної зарплати та пенсій, щодо ухвалення бюджету економічного зростання 2018 року, щодо розробки та прийняття національного бренда України Ukraine NOW тощо.  Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко Я за якісні комунікації про складні реформи Уряду єдиним голосом, – Володимир Бондаренко