• In English
 • У Київській області за принципами Нового Освітнього Простору побудували надсучасний ліцей

  У місті Ірпінь Київської області минулого року відкрився новий надсучасний навчальний заклад - Ірпінський ліцей інноваційних технологій. Його побудували та облаштували відповідно до принципів Нового Освітнього Простору.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «Коридори і класи, як з кращих американських фільмів, уроки, на яких можна зробити роботу чи провести унікальне лабораторне дослідження. Це все є у Ірпінському ліцеї інноваційних технологій. Будівлю нового закладу побудували за принципами Нового Освітнього Простору минулого року. З того часу діти стали успішнішими, стали краще навчатися та займати перші місця на олімпіадах. Тепер уроки фізики та хімії для них – це справжнє задоволення. Бо навчатися в таких кабінетах і з таким обладнанням – це круто», – сказав він.

  За принципами НОП у закладі був облаштований сучасний енергоефективний фасад, зроблений креативний дизайн класів і коридорів. У кожному кабінеті – інтерактивні дошки, комп’ютери, нові мобільні меблі та інші сучасні засоби навчання.

  Ліцей має природниче спрямування. Тут діти проводять цікаві лабораторні та інші дослідження, вивчають біотехнології, робототехніку, програмування.

  Сучасний та яскравий шкільний простір, в якому навчаються ліцеїсти, мотивує їх до навчання та підвищує успішність – школярі почали займати перші місця в учнівських олімпіадах.

  Лев Парцхаладзе нагадав, що зараз вже понад 300 шкіл та дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового Освітнього Простору. «Більше 120000 дітей зростають у зовсім інших умовах», – додав заступник Міністра.

  Довідково

  Новий Освітній Простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України

  за 4-ма основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • інклюзія та безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій Українській Школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

  НОП - школи, в яких хочеться навчатися!