• In English
 • У Держкомтелерадіо визначили переможця торгів на проведення інформаційної кампанії «Співробітництво Україна-НАТО як каталізатор реформ»
  Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 15 листопада 2018 року о 16:18

  Тендерний комітет Держкомтелерадіо, розглянувши пропозиції електронних торгів щодо закупівлі послуги з організації та проведення кампанії з підвищення рівня поінформованості на тему «Співробітництво Україна-НАТО як каталізатор реформ», визначив переможцем ФОП Петренка І.М.

  Всього в електронних торгах на закупівлю цієї послуги брало участь шість претендентів. ФОП Петренком І.М. було запропоновано найнижчу ціну - 776 776 грн. Очікувана вартість закупівлі складала 2 млн 619 тис. грн. Отже, за допомогою електронних торгів зекономлено майже 2 млн грн.

  Відповідно до технічного завдання у рамках кампанії передбачено створення та трансляція циклів тематичних теле- і радіопередач, виготовлення та поширення у громадських місцях, закладах освіти інформаційно-роз’яснювальних матеріалів (літератури) - брошур, листівок, буклетів. Метою кампанії є підвищення рівня поінформованості та розуміння широкими верствами населення щодо впровадження внутрішніх реформ у процесі євроатлантичної інтеграції та утвердження в українському суспільстві свідомої підтримки членства України в НАТО.

  З результатами торгів можна ознайомитись на сайті публічних закупівель Prozorro.