• In English
 • Степан Полторак: Ми виходимо на новий етап модернізації літаків для ЗС України
  Міністерство оборони України, опубліковано 03 травня 2019 року о 14:55

  Україна виходить на новий етап модернізації літаків для ЗС УкраїниНа цьому сьогодні, 3 травня, під час перебування на Львівському Державному авіаційно-ремонтному заводі, який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

  Під час спілкування з колективом підприємства, глава оборонного відомства зазначив, що завод зробив значні кроки вперед у своєму розвитку.

  «За останні роки ви відремонтували та провели часткову модернізацію майже 30 літаків для Збройних Сил України. Зараз ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих – це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Повітряних Сил. І сьогодні завод працює саме в такому режимі – ремонт і модернізація з комплектуючих, які виготовляються в Україні», – підкреслив Міністр оборони.

  Степан Полторак також додав, що вже на фінішному етапі домовленості щодо проведення повної модернізації літаків за допомогою іноземних партнерів на базі Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу: «Наразі ми працюємо над тим, аби до кінця визначитися з пріоритетами та необхідними обсягами робіт щодо проведення модернізації. І з початку наступного року приступимо до цієї роботи, в мене жодних сумнівів немає».