• In English
 • Прогрес реформ в Україні відчутний, сьогодні не можна збавляти темпи змін – учасники конференції високого рівня «Реформи в Україні»
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 лютого 2018 року о 18:01

  Прогрес реформ в Україні відчутний, і сьогодні не можна збавляти темпи змін, незважаючи ані на російську агресію, ані на майбутні вибори. Про це сказали учасники міжнародної конференції високого рівня «Реформи в Україні», яка відбулася в Києві.

  Конференція стала складовою низки подібних заходів, розпочатих влітку минулого року у Лондоні. Подібні зустрічі стали добрим майданчиком обміну думок та пошуку ефективних реформаторських рішень. Учасниками конференцій стають чиновники вищого рангу, дипломати, представники ділових кіл, банкіри, журналісти.

  Дискусію в Києві відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, Глава МЗС Данії Андерс Самуельсен, керівники дипломатичних представництв.

  Як підкреслював Глава Уряду Володимир Гройсман, запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. «Ми маємо працювати. Ми 8 кварталів поспіль маємо ріст економіки. На 2018 рік передбачаємо 3% економічного зростання. Але при правильних рішеннях, думаю, що в середньостроковій перспективі матимемо 5 і більше відсотків зростання», - відзначав Глава Уряду.

  У свою чергу Андерс Самуельсен наголосив, що Уряд України налаштований на продовження реформ. «Нова Україна – дуже потрібна. Звинувачення в тому, що в Україні нічого не змінилося – неправильні. Але треба зробити більше. Неможна допустити відкату назад, - сказав дипломат. - Сьогодні дехто каже, що змін не буде до виборів 2019 року. Ваш Уряд має довести, що ці твердження хибні».

  На цьому ж наголосив Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон. У своєму посланні учасникам конференції він підкреслив, що Уряд України має план дій і відданість справі втілення цього плану. «Україна має міжнародну підтримку на шляху до перетворення на процвітаючу державу», - сказав Борис Джонсон і звернув увагу на важливості боротьби з корупцією в рамках досягнення стратегічних цілей.

  Важливість боротьби з корупцією та створення Антикорупційного суду, як ключової ланки всієї антикорупційної вертикалі, відзначали й інші учасники зустрічі.