• In English
 • Оперативна інформація про надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території України станом на 7 годин 30 квітня 2020 року
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 30 квітня 2020 року о 09:40

  Підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 2 тис. 110 виїздів.

  У результаті вжитих заходів врятовано 4 особи, 102 будівлі та 6 од. автотракторної техніки.

  Київська область

  Пожежі у лісових масивах зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення локалізовані.

  Станом на 7 год. 30 квітня підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні окремих осередків тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках, пройдених вогнем.
  Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково один шляхопрокладач Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 1 тис. 55 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 207 чоловік та 64 одиниці техніки, з них від ДСНС 149 чоловік особового складу та 34 одиниці техніки, у тому числі 2 вертольоти, якими 29 квітня здійснено 42 скиди - 84 т води (з початку робіт здійснено 2 тис. 354 скиди – 5 тис. 378 т води).

  Житомирська область

   28 квітня поблизу с. Рудня-Перганська Олевського району на території Поліського природного заповідника виникло загорання сухої трави та лісового масиву.

  29 квітня поблизу с. Повча Лугинського району на території Повчанського лісництва виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву (вогнем пройдено близько 80 га).

  29 квітня поблизу с. Лучанки Овруцького району на території Слобідського лісництва виникло загорання лісової підстилки (вогнем пройдено близько 25 га).

   29 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Дубовий Гай Овруцького району на території Овруцького лісового господарства виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву (вогнем пройдено близько 15 га).

  Станом на 7 год. 30 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств у гасінні окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини.

  Всього до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 818 чоловік та 140 одиниць техніки, з них від ДСНС 122 чоловіки особового складу та 30 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими 29 квітня здійснено 6 скидів – 48 тонн води.

  Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують допустимих значень.