• In English
 • Олександр Саєнко в Стенфорді: У співпраці з громадянським суспільством ми маємо прискорити інституційні реформи в Україні
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 травня 2019 року о 20:57

  Активне залучення громадянського суспільства до інституційних реформ в Україні допоможе прискорити трансформацію постреволюційної України та в підсумку забезпечити стале економічне та соціальне зростання, вважає Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  «Ми рухаємось у вірному напрямку, але ми повинні прискорити реформи й ми розуміємо виклики, які стоять перед нами: інституційні зміни, антикорупційна реформа, верховенство права, сучасна якісна судова система. Але також, щоб бути успішними в реформах, ми маємо бути успішними в комунікації з громадськістю. Ми маємо залучати громадянське суспільство. Потрібно не тільки придумувати, а й втілювати закони, тому ми говоримо про відповідальне лідерство й залучення до процесу реформ спеціалістів як з державного, так і приватного сектору», – наголосив він, виступаючи на конференції «Майбутнє української демократії після виборів: успіхи та виклики», що проходить 10 травня в Стенфордському університеті (США).

  Міністр підкреслив, що протягом останніх 5 років Україна змогла досягти економічної стабільності й почати ріст економіки, запустити реформи у всіх сферах.

  Олександр Саєнко також зазначив, що в Україні відбувається реформа системи державного управління: на державну службу активно залучаються висококласні спеціалісти, в тому числі без досвіду державної служби. У низці міністерств, в рамках реформи, вже створені нові підрозділи – директорати, які покликані підвищити якість державних рішень.

  «На цьому шляху питання підтримки молодих лідерів дуже важливе, й Україна – чудове місце для тих, хто готовий до реформ, хто готовий показати свої знання та взяти на себе відповідальність», – резюмував Міністр Кабінету Міністрів України.