• In English
 • На офіційному веб-сайті Міноборони розміщено реєстр підрядних організацій, які не виконали зобов’язання за договорами будівництва житла
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 17:59

  В оборонному відомстві налагоджено постійний моніторинг стану справ, щотижнево готуються фотозвіти про проведені на об’єктах роботи, триває співпраця з органами державного архітектурно-будівельного контролю, органами військової прокуратури.

  Про це сьогодні, 26 лютого, повідомив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

  За його словами, відповідно до умов договорів до підрядників, які неналежно виконують зобов’язання за договором, проводяться заходи претензійно-позовного характеру.

  «Загалом направлено 133 повідомлення про спонукання до виконання умов договору, пред’явлено 223 претензії на загальну суму 8,4 млн грн, з яких задоволено 103 претензії на загальну суму 1,6 млн грн. За систематичне порушення договірних умов з боку підрядників розірвано 31 договір», – зазначив полковник Олександр Червінець.

  Він також повідомив, що з метою відмови від встановлення на майбутнє господарських відносин із підрядниками, які порушували договірні зобов’язання, на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України оприлюднений відповідний реєстр.

  Офіцер розповів, що подано 44 позовні заяви на загальну суму понад 32 млн грн, з яких задоволено 4 позовні заяви, розгляд 40 позовних заяв триває.

  «Упродовж 2018-2019 років за напрямком будівництва об’єктів військової інфраструктури до контрагентів було направлено 11 претензій на загальну суму 41 млн грн, з яких задоволено 3 претензії на загальну суму 4,6 млн грн, подано 10 позовних заяв на загальну суму 114 млн грн, розгляд 3 позовних заяв триває», – підкреслив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.