• In English
  • Держкомтелерадіо оголосив проведення трьох процедур публічних закупівель
    Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 09 вересня 2019 року о 17:35

    9 вересня Держкомтелерадіо розмістив на сайті Державних закупівель оголошення про проведення трьох процедур публічних  закупівель. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 24 вересня.

    Зокрема, шляхом відкритих електронних торгів буде закуплено послугу з організації та проведення загальнонаціонального соціологічного дослідження для відстеження змін у ставленні громадськості щодо підтримки НАТО і державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції. Очікувана вартість закупівлі – 400 тис. грн. Тендерна документація, кваліфікаційні критерії, технічний опис предмету закупівлі – https://www.dzo.com.ua/tenders/4278859.

    Також Держкомтелерадіо має намір закупити послуги з організації та проведення двох інформаційних кампаній. Перша кампанія розрахована на громадян найбільших європейських держав-членів НАТО та держав, що межують з Україною, з метою формування позитивного ставлення до України як до держави, яка поділяє демократичні цінності з державами-членами НАТО, а також з метою доведення переваг тісних взаємовідносин цих країн з Україною. Друга інформаційна кампанія – про переваги співпраці у рамках Україна – ЄС, розрахована на громадян держав-членів ЄС, зокрема тих, що межують з Україною. Очікувана вартість закупівель цих послуг – 1,5 млн грн кожна. До участі у тендері запрошуються інформаційні агентства, які мають досвід реалізації інформаційних, комунікаційних, роз’яснювальних кампаній для закордонної аудиторії, зокрема, таргетованого розміщення аудіовізуальної продукції у соціальних мережах.