• In English
 • Вітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників сільського господарства
  опубліковано 19 листопада 2017 року о 09:00

  Шановні колеги!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

  Сьогодні ми вправі сказати, що українська аграрна галузь є флагманом нашої економіки. Агропромисловий комплекс забезпечує близько 14 відсотків обсягу валового внутрішнього продукту України і близько третини надходжень до державного бюджету. На підприємствах із переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих організацій працевлаштовані сотні тисяч наших громадян, які своєю щоденною працею забезпечують споживачів якісною та конкурентоспроможною продукцією. Займаючи лідерські позиції, українська аграрна галузь має стрімкі перспективи для подальшого розвитку. Наша аграрна сировина та товари з кожним роком завойовують нові ринки, що дає поштовх для нарощування експортного потенціалу країни.

  Для посилення стрімкого розвитку агропромислового комплексу Уряд пішов на безпрецедентні кроки. У проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” державні програми будуть зорієнтовані на галузі, які найбільше потребують підтримки та здатні забезпечити довготривалий позитивний ефект для економіки та соціальної сфери, і сільське господарство є ключовим пріоритетом.

  Ми усвідомлюємо, що аграрна галузь потребує також здійснення супровідних реформ, які посилять її ефективність. Ідеться про запровадження нових механізмів агрострахування, дієвих програм із розвитку сільських територій. А головне – щоб правом розпоряджатися земельними ресурсами мали територіальні громади, а не чиновники. Завдяки реалізації цих кроків і засвоєнню передового світового досвіду та інноваційним підходам українські аграрні підприємства створять ще більшу конкуренцію закордонним компаніям, а наша продукція все більше користуватиметься попитом у світового споживача.

  Висловлюю подяку всім працівникам сільського господарства за любов до улюбленої праці та дбайливе ставлення до української землі! Бажаю Вам нових здобутків, міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя та миру!

   

  З повагою

  Прем’єр-Міністр України                                        Володимир ГРОЙСМАН